Skip to Content »

İlköğretim İngilizce Özel Dersleri:

İlköğretim Öğrencilerine İngilizce Özel Ders

Yapılan bilimsel araştırmalarda yabancı dil öğrenmeye küçük yaşlarda başlamanın yabancı dil becerisini artırdığı kanıtlanmıştır.Bu nedenle bu yıllarda çocuklarımızın ingilizce konusunda doğru kişi ve eğitimsel methodlar ile karşılaşması çok önemlidir.BUders eğitim kadrosu bu konuda deneyimli Boğaziçi ingilizce öğretmenliği mezunu, gerekli pedagojik donanıma sahip eğitimcilerden oluşmaktadır.

Eğer kalabalık sınıf ortamında çocuğunuzun öğrenme tarzına cevap verilemediğini veya okulda tüm bilgilerin öğrenilebilmesi için vakit kalmadığını düşünüyorsanız özel ders sizler için çözüm olacaktır.Hocalarımız sayesinde çocuklarınız eğlenerek ingilizce öğrenecek ve okulda meydana gelmiş olan eksik öğrenmelerin geç kalınmadan önlemi alınmış olacaktır.

Dersler esnasında kullanılan sistem olan eğlenceli kitaplar, oyunlar ve konuşmaya dönük aktiviteler ile İngilizce çocuklarımız için bir ders olmaktan çıkar ve zorunluluk değil eğlenme yöntemi haline dönüşür. Bu sistem ile öğrencilerimiz onlar için kritik bir dönem olan dil öğrenim dönemleri geçmeden uygun tekniklerle eğitim aldıklarından dolayı kısa sürede önemli bir gelişim seviyesine ulaşırlar ve gelecekte alacakları yabancı dil eğitimlerinde hiçbir sorun yaşamazlar.

Okulların İlköğretim sınıfında çocuklarımız İngilizce ile ilk kez karşılaşmaktadırlar. Bu karşılaşmanın en güzel ve eğlenceli şekilde gerçekleşmesi dil eğitiminde ilerlemelerini ve öğrenimlerini olumlu yönde etkilemektedir. Bu sonuçlardan dolayı İlköğretim eğitimine başlamış olan çocuklarımızın, İngilizce?yi bir ders olarak değil bir iletişim aracı olarak olarak görmelerini sağlamak için alanında uzman eğitim kadromuz ve bütün imkanlarımızla onlara destek olmak için buradayız.