Skip to Content »

TOEFL ve IELTS İngilizce Özel Dersleri

Yöntem

TOEFL iBT eğitimi içerisinde öğrencilere akademik ingilizce becerileri öğretilir. Öncelikli olarak temel beceriler kazandırıldıktan sonra örnek soru çözümleri ve bilgisayar programları desteğiyle öğrencilere sınava yönelik taktikler verilir. Eğitim süresince uygulanan sınavların TOEFL iBT sınavına benzer nitelikte olması, sınav anındaki zaman kaybını en az seviyeye indirip, başarı oranını yükseltmektedir.

Eğitim Şekli

TOEFL iBT programı içerisinde öğrencilere akademik ingilizce becerileri öğretilir. Temel beceriler kazandırıldıktan sonra örnek soru çözümleri ve bilgisayar programları desteğiyle öğrencilere sınava yönelik taktikler verilir. Eğitim süresince uygulanan sınavların TOEFL iBT sınavına benzer nitelikte olması, sınav anındaki zaman kaybını en az seviyeye indirip, başarı oranını yükseltmektedir. Öğencilerimizin eğitim gördükleri ortamda TOEFL iBT sınavına girebiliyor olmaları bir avantaj teşkil etmektedir.

Toefl iBT eğitimine kimler katılabilir?

Bu gruplara kayıt yaptıracak olan öğrencinin seviye tespit sınavımız sonucunda en az intermediate düzeyde bilgi sahibi olması gerekmektedir. Kursiyerlerimiz seviye tespit sınavları sonucuna göre sadece grammar, listening yada writing eğitimine katılabilirler.

Uygulanan Programın Temel 10 Hedefi: