Skip to Content »

Meslek Gruplarına Yönelik İngilizce Özel Dersleri

Tam işinize göre

Günümüzde İngilizce'nin uluslararası bir iletişim aracı haline geldiği düşünülürse, özellikle yurtdışı ile iş yapan kurumların bu alana önem vermesi ve bu konuda deneyimli kişileri istihdam etmesi gerekir. Üniversitelerin Yabancı Dil (İngilizce) ile İktisadi ve İdari Bilimler (İşletme, İktisat, Ekonomi, Dış Ticaret vb) bölümleri öğrencilerinin, gelecek iş yaşamları için önem vermeleri gereken bir konudur. İngilizce'de sıkça kullanılan bazı kelimelerin iş alanı söz konusu olduğunda farklı bir mana taşıyabileceği unutulmamalıdır.

İş hayatınızda İngilizce'nin yeri önemlidir çünkü dünya İngilizce aracılığı ile iletişim sağlıyor. Ancak İngilizce satış yaparken, tanıtım yaparken veya bir şekilde yurtdışında ki muhattap ile konuşurken İngilizce telaffuzunuzun mükemmel olması gerekmez. Karşınızdaki Amerikalı , İngiliz veya ana dili İngilizce olan bir ülkenin vatandaşı değilse, boşuna kendinizi zorlamayın. Rahat olun, açık ve anlaşılır konuşun yeter.

Buders'in Uzman kadrosu sizi sıkmadan , işiniz neyi gerektiriyorsa ne eksik ne fazla sizin anlayacağınız seviyede yanınızda olacaktır.Sizi fazla kelime, gramer kurallarıyla sıkmadan tamamen hedefe yönelik çok kısa sürede başarıya ulaştıracaktır. Bana işim kadar ingilizce yeter benim için ingilizce budur diyorsanız: Buyrun İngilizce BU'dur.